оновлення Верхолянської загальноосвітньої школи

2011 року Верхолянська загальноосвітня школа була під загрозою закриття. Приміщення перебувало в аварійному стані: дерев’яні, майже зруйновані, вікна випадали, розвалювалася стеля, яку доводилося підпирати, щоб вона не звалилася на голову школярам. І це не дивно, адже навчальний заклад побудовано відразу після війни. Тому, говорить Юрій Бублик, коли він обійняв посаду Ковалівського сільського голови, вирішив негайно змінити ситуацію.
 Юрій Бублик, народний депутат України
"У 2011 році районна влада "справилася" із проблемою. Прислала сюди прокурора, він видав припис, за яким заборонив навчання в цій школі у зв'язку із її аварійністю. І тоді, ми були вимушені, оскільки школа на районному фінансуванні, ні копійки у сільській раді на школу не передбачено державним бюджетом України, ми були вимушені залучити позабюджетні кошти, мобілізувати громаду і за літні місяці ми зняли питання аварійності."

Справу перейняв теперішній Ковалівський сільський голова Олександр Бублик. Допомога від благодійників сягнула близько 300 тисяч гривень. Школа кардинально змінилася на краще.
Олександр Бублик, Ковалівський сільський голова
"Поміняли повністю всі потолки, замінили всі вікна на склопакети і нарешті дійшли до харчоблоку, щоб діти могли нормально харчуватися, а не на "сухпайку" бути."

У тому ж таки 2011 році, харчоблок відразу закрили за приписом прокурора. Будівля не відповідала санітарним нормам. Діти отримували лише бутерброди, а це, вважає директор навчального закладу, лише школило здоров’ю. Тому відновлення їдальні не відкладали в довгий ящик. Допомагали спонсори, щось підлаштовували власними силами. Результат не примусив себе довго чекати. Новий харчоблок, що відповідає всім нормам та вимогам, тепер смачно годуватиме школярів та працівників альма-матер.
 Олена Пальчик, директор Верхолянської ЗОШ /-// ступенів
"Планується гаряче харчування. Ним будуть охоплені 23 учні початкових класів та 4 учні пільгових категорій."

Усіх причетних до відбудови харчоблоку, після традиційного перерізання червоної стрічки, нагородили грамотами та подяками. Але найбільшою вдячністю для них, зізнаються благодійники, є задоволені посмішки учнів. Що ж до самої будівлі, результатом задоволені.
 Андрій Олефіренко, помічник народного депутата України Юрія Бублика
"Я контролював і роботу, спілкувавсі із керівництвом школи, з підрядниками. Роботою задоволений. Питань немає. Зробили все згідно кошторису."

Хоча роботи з оновлення школи вже зроблено багато, попереду не менше справ. Насамперед, тут планують ліквідувати тріщини в стінах, облаштувати водовідлив навколо всієї шкільної території.