Доля «Полтавського АТП -15327»

Сергій Дейна, голова наглядової ради автобусного парку, розповідає, що 2010 року підприємство стало банкрутом. На 25 будівель, що знаходяться на території площею майже 5 з половиною гектарів, які оцінено майже у 6 мільйонів гривень, було накладено арешт. Та нещодавно, вважає він, відкрите акціонерне товариство «Полтваське АТП -15327» потрапило у рейдерський захват.

 Сергій Дейна- голова наглядової ради автобусного парку
"7 числа на територии появился неизвестный человек, который сказал, что он приобрёл всеб здания на територии и теперь он новый владелец."

Аби дізнатися, що ж все-таки сталося із автопарком, ми поговорили із Іваном Іщенком, який до цього часу є акціонером товариства «Полтавське АТП -15327». Він запевняє, що новим власником колишнього АТП та адміністративного корпусу, на цілком законних підставах стало спільне українсько-російське товариство «Нафтова компанія Красноленінськнафтогаз», що засвідчує відповідний витяг з реєстру прав на нерухоме майно. Головною метою придбання нерухомості є реконструкція існуючих об’єктів та будівництво нових.


  Іван Іщенко-акціонер відкритого товариства "Полтавське АТП -15327"
"Вы наблюдаете ужасную картину бесхозяйственности до которой довели АТП его бывшие руководители. Предприятие стало банкротом и имеет большие долги перед государством и многими кредиторами. Новым владельцем всей недвижемости, которая расположена на територии АТП стало укр-рос. предприятие "Красноленинскнефтьгаз". Хотелось бы, что бы бывшие руководители поддерживали нас, а не препятствовали."

Іван Іщенко додає, що на території колишнього автопарку зараз планують побудувати спортивний комплекс, що відповідатиме усім європейським стандартам.