ПУЕТ приймає гостей з Туркменістану

Полтавський університет економіки і торгівлі продовжує зміцнювати міжнародні зв’язки. У виші відкрили туркменський культурно-освітній центр. Усе - за ініціативи студентів ПУЕТ з Туркменістану. Саме вони передали сюди національний одяг, посуд, прикраси та витвори мистецтва. Усе облаштували як виставку - полтавська молодь тепер зможе дізнатися більше про традиції та культуру цієї країни.

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
«Він стане місцем зустрічей туркменських студентів не лише нашого, а й інших вишів. У нас гарні плани на майбутнє - нести знання про культуру, традиції, історії Туркменістану.»

У відкритті взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов. Дипломат цього дня приїхав із візитом на Полтавщину. Пан Аманмурадов зазначив: вражений тим, як в університеті цінують міжнародні зв’язки.

Нурберди Аманмурадов, Надзвичайний та Повноважний Посол Туркменістану в Україні
«Я щойно був у центрі братського Азербайджану. А сьогодні відкривається туркменський центр. Це показує те, як тут поставлено питання дружби між народами.»

Олексій Нестуля та пан Посол підкреслили: їхня співпраця лише набирає обертів. Туркмени вже запросили колектив ПУЕТ в Ашхабад на міжнародну виставку, присвячену освіті, спорту і туризму. Вона пройде цього року з 12 по 14 листопада.