засідання комісії обласної ради з питань соціального захисту населення

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення обговорили питання переобладнання приміщень дитячих будинків на заклади для людей похилого віку, повідомив Анатолій Олійник, голова комісії . Це стане можливим якщо дітей- сиріт більше не будуть направляти в дитячі будинки, а одразу влаштовуватимуть до прийомних сімей. На реалізацію проекту передбачено перерозподілити з обласного бюджету 2,5 мільйони гривень.

Анатолій Олійник, голова постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення
"У нас є можливість на сьогоднішній день перерозподілити ці всі заклади, більш комфортні умови предоставити для людей похилого віку і ми цим будемо зараз опікуватись. "

Також відповідно до обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки передбачається збільшення одноразової матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населенням ,зазначила Людмила Корнієнко директор Департаменту праці та соціального захисту населення.

Людмила Корнієнко , директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
"Буде всього спрямовано на матеріальну допомогу в поточному році вже за рахунок обласного бюджету 1 млн. 400 тисяч у минулому році це 600 тис. грн."

Заплановано також виділення додаткових коштів на створення належних умов перебування підопічних в будинках-інтернатах системи соціального захисту (заміну кухонного і прального обладнання, розвиток підсобних господарств), підтримку статутної діяльності громадських організацій ветеранів, інвалідів тощо.