Обласна науково-практична конференція з розвитку виробництва органічної продукції

Обласна науково-практична конференція покликана сприяти ефективному розвитку виробництва органічної продукції в області шляхом підвищення рівня обізнаності різних цільових груп, а також популяризації цього прогресивного методу виробництва. Зазначає Олена Адамович, адже Україна на шляху до підписання угоди про асоціативне членство з об’єднаною Європою.

 Олена Адамович, заступник голови ОДА
"Нам дуже важливо, що коли Україна приєднається до цього цивілізаційного процесу, щоб наші підприємства були конкурентного спроможність, а органіка це тест на конкурентоздатність підприємств. "

В полтавській області спостерігається позитивна динаміка з розвитку органічного виробництва, та поступове збільшення органічних підприємств -зазначає Сергій Галашеський, директор сертифікаційного органу «Органік продукт».

 Сергій Галашеський, директор сертифікаційного органу «Органік продукт»
"Якщо порівняти по кількості органічних виробників з іншими регіонами України то досить такий середній показник ,якщо я не помиляюсь то десь 4-5 виробництв на область припадає, ті що займаються органічним виробництвом і є сертифікованими. "

Зазначимо, органічне виробництво, це виробнитво без застосування ГМО, антибіотиків, отрутохімікатів та мінеральних добрив. Результатом органічного виробництва є екологічна безпечна продукція, вільна від генномодифікованих та невластивих продуктам харчування хімічних елементів.