нечувана жорстокість

7 жовтня неподалік села Горбанівка полтавці стали свідками нечуваної жорстокості. Жінка, яка вирішила набрати терену на лісосмузі, натрапила на трупи кількох тварин.

Ірина Пільщикова, член Благодійної організації «Право на життя»
«Коли вона підійшла ближче, побачила мертву собаку, яка висіла на дереві, і цуценят - 4 були живими, 2 - ще теплими. Вона намагалася їх оживити, зігріти, але їй не вдалося.»

Живих цуценят жінка віднесла до найближчого кафе. Чотирилапих згодилася прихистити її працівник Алла Шиян.

Алла Шиян
«Вони здорові повністю - бігають, граються, їдять.»

Поруч із собаками лежали мертві кошенята та морська свинка без нутрощів. Там же були поліетиленові пакети із знеболюючим, шприцами, ватою та бинтами. Окрім цього, люди натрапили на опис огляду рогатої худоби Київського району на туберкульоз. (02.02.49) Довідка датована 18 березня. Полтавці припускають - зловмисник може мати відношення до медицини.

Ірина Пільщикова, член Благодійної організації «Право на життя»
«Я думаю, або медик, або ветеринар, або просто людина, яка захоплюється цим - самоучка із потягом до дослідів.»

Місце події оглянули працівники районного відділу міліції. Наразі триває розслідування.

Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС у Полтавській області
«Слідчий займається встановленням обставин, за яких тваринам нанесли тілесні ушкодження, від яких вони загинули. Збирають всю інформацію, аби встановити осіб, які є причетними до цього правопорушення.»

Зоозахисники шоковані такою жорстокістю - у той час, як небайдужі полтавці облаштовують притулки у себе вдома, інші катують беззахисних тварин.