Проблемний будинок

Майже 25 років квартиру пані Лілії періодично затоплює каналізаційними стоками. Справа у тому що в будинку, розташованому за адресою Пушкіна 31/25, постійно забивається каналізація, але хто у цьому винен, з’ясувати не так то просто адже стояк один на 6 квартир- розповідає Лілія Лаптєва мешканка квартири. Працівники ЖЕО - 2 приходять щоб прочистити, але їм це вдається зробити далеко не завжди.
 Лілія Лаптєва, мешканка будинку за адресою Пушкіна 31/25
"Они не могут прочистить канализацию, потому что соседи с верхних этажей забив канализацию не дают доступ до квартиры что бы прочистить канализацию слесари должны посмотреть, найти причину и устранить её, а доступа люди не дают"

Жінка розповідає, що безліч разів намагалась звернутися по допомогу до представників міської влади результат щоразу один і той же.
 Лілія Лаптєва, мешканка будинку за адресою Пушкіна 31/25
"Я переодически обращалась ко всем руководителям, к товарищу Мамаю, ко всем остальным, получаэться к Мамаю на приём я не попала, попадала к его заступныкам, розультатов это не даёт"

Що б замінити стояк потрібна згода всіх мешканців будинку, а люди відмовляються йти на компроміс адже більшість квартир здаються в оренду розповідає пані Лілія. Ми подали інформаційний запит до прес-служби міської ради із запитанням що робити жінці в такій безвихідній ситуації, відповідь на нього досі очікуємо.