Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці.

Полтавська команда виборола 5 місце на Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці. Форум, який пройшов із 27 по 28 вересня в Алушті, зібрав учасників з різних регіонів. Полтавщину представили переможці обласної спартакіади серед непрацездатних громадян.

Володимир Козуб, начальник обл. упр-ня виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві України
«Цей досвід, який ми отримали на обласному і на українському рівні, є дуже важливим і дуже позитивним. Він показує, як для цієї категорії людей важливо, щоб вони не відчували себе обділеними долею, щоб вони залучалися до активної діяльності.»

Змагалися у шести видах спорту: шашки, шахи, армспорт, настільний теніс, бомбаскет та дартс. Полтавці стали кращими у настільному тенісі - золото у Оксани Дем’янко. Командна першість з настільного тенісу нашим не підкорилася - лише друге місце. Ще одну срібну нагороду в армспорті виборов Сергій Мельник. Чоловік розповідає: вони не є професійними спортсменами, а займаються спортом заради задоволення.

Сергій Мельник, срібний призер Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці (армспорт)
«Не обов’язково ці люди професійно займаються спортом, ходять до зали чи є параолімпійцем. Хоча буває і таке.»

Загалом на спартакіаду приїхало близько 300 команд і півтори тисячі учасників. Організатори сподіваються, що у подальшому турнір стане ще масштабнішим.