Фотовиставка «Посмішка в об’єктиві»

Фотовиставку «Посмішка в об’єктиві» можна назвати сімейною, адже її автори батько та син -Сергій та Ілля Назаркіни. Одна із фотографій, зроблена ще у 1977 році. На ній весело та безтурботно сміється радянський актор Олександр Сотень, що відомий за фільмами «Мы из джаза», «Не стрелляйте в белых лебедей». Та більшість робіт виконані не так давно. Фотомистецтво для авторів не хобі, а повноцінна робота.
 Сергій Назаркін, фотохудожник
"Працюючи в газеті хотілося робити щось для душі. Тому що в газеті ставиться завдання і треба виконувати. А поруч з цим, знімаєш щось для душі. Бачиш цікаву чи смішну сторінку."

На виставці зібрана лише маленька частина фотографій. Насправді, у сімейному архіві, їх набагато більше. Ілля Назаркін зізнається - завдяки батьку навчився тонкощам та хитрощам фотосправи, змалечку перебував у творчому середовищі та спілкувався із професіоналами. Що ж до своїх робіт, то не цурається самокритики.
 Ілля Назаркін, фотохудожник
"Немножко привыкаешь к своим работам. Но даже сегодня я шёл на выставку и шёл стесняясь своих работ. Это остаётся всегда."
Ще місяць полтавці перебуватимуть в атмосфері Дня сміху. Але автори запевняють, що приготували ще безліч виставок на близьку кожному тематику