Громадські слухання.Розбудова Полтави

Детальні плани території кварталу, обмеженого вулицею Вузькою та провулком Соколова та ділянки, що охоплює провулок Рибальський, вулицю Леніна, бульвар Богдана Хмельницького та вулицю Олександра Бідного, представили полтавцям на громадських слуханнях, задля врахування їхніх інтересів під час подальшої розробки. Відповідно до Закону України «Про врегулювання містобудівної діяльності», цей захід -необхідний, адже мова не лише про розбудову Полтави, а й про переселення людей, які зараз мешкають в будинках на визначених територіях, говорить Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва міськвиконкому. Детальні плани кварталу, представлені на зібранні, отримав кожен присутній. В них роз’яснена мета, орієнтовна площа, ділянка проектування.
 Володимир Годня, нач. управління капітального будівництва МВК
"Ми маємо намір, після того як мали схвальне рішення, внести на виконком відповідне рішення про затвердження громадських слухань. Паралельно нам потрібно ще пройти містобудівну раду і після цього повернутися до питань відведення землі під забудову відповідно з попереднім вирішенням питань по відселенню мешканців."

Зараз інвестори розробляють проектну документацію, щоб встигнути розпочати будівництво вже з початку наступного року. Всі ці процеси, так званий "підготовчий період", до якого власне і входить відселення жителів, розповідають забудовники. І запевняють - переселенці отримають житло із такою площею, яку мали до цього.
 Валерій Маляренко, заст. ген. директора ТзДВ "Полтаватрансбуд"
"На сьогоднішній день ми укладаємо договори з мешканцями для відселення, вже 5 сімей ми відселили. Зараз займаємося зносом цих старих будівель і підготовчим періодом для подальшого будівництва."

Якщо всі кроки забудовником та інвестором будуть пройдені, невдовзі деякі п'ятиповерхівки та приватні будинки мікрорайонів "Левада" та "Поділ", змінять дев'ятиповерхові новобудови.