Куди поділося світло. Запитують жителі мікрорайонів Браїлки, Половки та авіамістечка.

Вже кілька днів мешканці мікрорайонів Браїлки, Половки та авіамістечко повертаються додому ввечері у суцільній темряві. Як розповідають люди, світло зникло без попереджень та пояснень комунальних служб, і коли відновлять освітлення вулиць - невідомо.

 Галина, мешканка авіамістечка
"Свет пропал, по моим подсчетам, по моим наблюдениям, когда включили отопление, досрочно когда его включили – я так думаю, включили тепло, выключили свет. Ну сколько? Неделю, может быть, да? Несколько дней точно"

Єдине джерело світла - встановлені за власний кошт жителів мікрорайону ліхтарі у під’їздах та світло з вікон будинків. Вулиці ж потопають у темряві.

 Юлія, мешканка авіамістечка
"Ми з коляскою йшли, ми не могли пройти, нас машина чуть не збила. Це ж ужас – в нас по вулиці по нашій, це світла вообщє отам немає (вулиця Комарницького). І ми проходили з коляскою, дитину одвели у школу на англійську, а самі йшли, поверталися додому. Ми єлє пройшли, єслі чесно – це ж ужас! Машини літають – там же гаражі в тій стороні"

Усі люди, що живуть у мікрорайоні одноголосно визнають - відсутність освітлення вулиць викликає неабиякі незручності.

 Олександра, мешканка авіамістечка
"Коли гуляєш там один, коли йдеш з остановки додому, то буває іноді страшно, адже темно всюди"

 Галина, мешканка авіамістечка
"Темно, конечно, и вечером невозможно гулять там с колясочкой – темно и страшно. Даже мне, взрослому человеку, неприятно ходить"

 Марина, мешканка авіамістечка
"Ну, ввечері взагалі то страшно йти, но це в нас ніколи такого не було – вперше так, що немає вже пару днів світла, а взагалі тут освітлюють"

В управлінні звернень громадян міськвиконкому, куди телефонували мешканці авіамістечка, їм дали відповідь: причина відсутності світла - заборгованість підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло». Додзвонитися до працівників підприємства нам не вдалось. У міськвиконкомі ж повідомили - борги "Міськсвітла" погасили і вже незабаром освітлення повернеться на вулиці.