Керівництво Тепловозоремонтного заводу провело переговори із делегацією Танзанії

До Полтавської області приїхала делегація Танзанії на чолі з заступником міністра транспорту. Іноземці прибули за запрошенням українського уряду та за підтримки Міністерства закордонних справ. Гості відвідали ряд об’єктів авіа-, морської та залізничної галузей. Мета - ознайомлення з інфраструктурою та налагодження економічної співпраці. Побували африканці і на крупних підприємствах Полтавщини, зокрема на Тепловозоремонтному заводі. Їм влаштували екскурсію підприємством: танзанійці оглянули Виробничий комплекс № 1, колісний цех та цех поновлення деталей. Їм показали також дільницю, де збирають тепловози, і ливарний цех. Побачене справило на закордонних гостей неабияке враження.

Доктор Чарльз Джон Тізеба, заступник Міністра транспорту Танзанії
«Ми дуже вражені об’ємом та якістю робіт, які тут проводяться. У нас є подібні підприємства, але не такі великі.»

Науково-тренувальний центр «Тяга» також був у маршруті екскурсії. Навчання працівників, підвищення їх кваліфікації - основа роботи ПТРЗ. У цьому переконали і представників делегації з Африки. Наразі сторони ведуть перемовини щодо навчання танзанійських спеціалістів у Полтаві.

Віктор Івкін, директор з розвитку ПАО «НДІ «Техностандарт»»
«У нас йде достатньо плодотворне співробітництво на перспективу. Сподіваюся це буде цікаво іншим. Ми готові допомагати не лише нашим танзанським партнерам і друзям, а й українським партнерам.»

Щоправда, основний акцент ПТРЗ робить на збуті продукції - тепловозів, вагонів та запчастин - та направленні своїх фахівців до Танзанії.

Сергій Павлюченко, голова наглядової ради ПАО «Тепловозоремонтний завод»
«Ми можемо туди експортувати і свою техніку, і персонал, який ще зберігає той, скажімо так, технологічний потенціал.»

Наразі Тепловозоремонтний завод активно розширюється та прогресує. Наразі підприємство працює над проектом модернізації старих тепловозів разом із словацькими партнерами. До кінця року на ПТРЗ планують представити 6 нових тепловозів.

Антон Петько, голова правління ПАО «Тепловозоремонтний завод»
«Ми використовуємо досвід Євросоюзу, де у посткризовий період приділяють увагу модернізації, покращення енергоефективності. Усе це ми запроваджуємо на Тепловозоремонтному заводі.»

Керівництво Тепловозоремонтного заводу провело переговори із танзанійцями та сподівається, що у майбутньому співпраця із цією країною допоможе вивести підприємство на ще вищий економічний рівень.