Полтавські аграрії засіяли уже 90% площ озимими культурами.

Полтавські аграрії, не зважаючи на не зовсім сприятливу погоду, яка вирувала в області протягом минулого тижня, активізували роботу засіяли уже 90% площ озимими культурами. Повідомив Володимир Замикула. За його словами, на переважній більшості площ уже отримали перші сходи.

 Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА
"На сьогодні ми маємо, майже 90% від запланованих площ посіву озимого клину, ми маємо достатню кількість і робиться все для того щоб посіяти і отримати дружні сходи"

Велику увагу цього року приділено було виробництву та збереженню кормів, за словами посадовця тут вдалося виповнити майже все із наміченого плану.

 Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА
"Нам у певній мірі це вдалось, у тих господарствах, а їх сьогодні більше 90% які розуміють, що не буде ні молока ні м’яса без високоякісних кормів. "

Також Володимир Замикула зазначив, в області уже третій ріку поспіль активно реалізується Програма розвитку сільських населених пунктах, у якій велику увагу приділяють, відновленню в дошкільних навчальних закладів. Так з початку року у сільській місцевості відкрили 11 дитсадків. У наступному році планують відновити та збудувати 13 дитячих садків, 16 спортивних об’єктів, провести ремонти у 303 ДНЗ, 375 школах, на 160 спортивних об’єктах.