благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці»

Уже цієї суботи серця усіх учасників марафону «Пробіг з вірою в серці» будуть битися в унісон : дитячі - з вдячністю, марафонців - з усвідомленням благородності їх вчинку, адже завдяки добровільним внескам учасників буде придбано кардіологічне обладнання у Полтавську дитячу міську лікарню. Реєстрація учасників розпочинається о 9:30 на Театральній площі, біля театру ім. Гоголя. Як розповідають організатори, Полтавщина приймає фінальний пробіг, адже цієї осені він вже пройшов у Херсоні, Кременчуці, Дніпропетровську та Вінниці.

Наталія Фесюн, організатор марафону «Пробіг з вірою в серці»
"В цю суботу проходив пробіг у Вінниці. Я дуже вражена 145 тис. гривень було зібрано на цьому пробізі, 5 тисяч вінничан підтримали ініціативу. Коли я це кажу, я розумію як багато ми можемо зробити разом. Я вірю, що полтавці підтримають і не підведуть. "

Історія благодійного марафону налічує більше чотирьох років і дев’ятсот тисяч гривень, зібраних для закупівлі обладнання у місцеві лікарні та пологові будинки. Цього разу гроші збиратимуть на відділення народжених з патологіями.

 Лариса Савченко, головний лікар дитячої міської клінічної лікарні.
"Направлення цієї акції саме на придбання кардіологічної апаратури, пульксрметр і кардіограф має дуже велике значення не тільки в отриманні позитивного результату в діагностиці найбільш поширених хвороб органів серця. "

Незважаючи на те, що головна ціль пробігу - доброчинність, «Пробіг з вірою в серці» - справжнє свято для всієї родини. Організатори передбачили розваги для усіх: на найменших чекають екологічний майстер-клас та навчальні мультфільми, а дорослі із задоволенням послухають виступи талановитих виконавців.