Семінар для держслужбовців

Реформи не є ефективними, якщо їх не помічає населення. Керуючись цим принципом, Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів дав розпорядження провести у кожній області семінари, на яких суть реформ пояснять посадовим особам органів місцевого самоврядування. Вони, у свою чергу, сповістять про них населення.
Олександр Черчатий
начальник Управління державної служби ГУДС України у Полтавській області
«Необхідно донести до пересічного громадянина інформацію про зміст реформ, про їхню користь. Розповісти про них треба кожній сільській або селищній раді.»

Система місцевого самоврядування наразі далеко не досконала, йдеться у виступі президента на засіданні Ради регіонів, що опубліковане на його офіційному сайті. Наразі воно не відповідає Європейській хартії місцевого самоврядування, а це - істотна перешкода на шляху до євроінтеграції. Заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко переконаний - закон про місцеве самоврядування від 1996 року, що діє сьогодні, вже не є актуальними. На його думку, частково поліпшити ситуацію вдалося б, створивши виконкоми при сільських та селищних радах. Окрім цього, заступник губернатора говорив про зміни у соціально-економічній сфері.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату ОДА
«Ми повинні самозабезпечити утримання дошкільних закладів, утримання доріг. Проблеми на кожній території свої, і ми повинні їх вирішити.»
До кінця року такі семінари проведуть у кожному районі Полтавської області.