прес-конференція В.Шадчнева

Полтавщина входить до 10-ки найбільш туристично привабливих областей України, про це під про це під час прес-конференції повідомив Віктор Шадчнев, а завдяки обласной програмі з розвитку туризму вдається виготовляти інформаційну продукцію про область та підтримувати представництво на міжнародних виставках.

 Віктор Шадчнев, директор Департаменту інфраструктури і туризму ОДА
"Делегация прийняла участиє в ювилейной 20 Московськовской международной выставке МІТІІ 2013 год путишествие и туризм где было представлено 180 стран мира. Проходила выставка в выставочном центре на красной площяди. "

Йщлося під час прес-конференції і про пасажирські перевезення. Віктор Шадчнев зазначив, що найдемократичнішим видом транспорту в області залишається електротранспорт. З урахуванням цього постійно проводиться оновлення його рухомого складу. Забезпечується електротранспорт в області у двох містах: Полтава і Кременчук.

 Віктор Шадчнев, директор Департаменту інфраструктури і туризму ОДА
"Для Полтавського тролейбусного парку було придбано 10 сучасних низькопідлогових тролейбісів марки Богдан - Т70110, а для міста Креманчука - 13 тролейбусів на суму 29,0 млн.грн."

Розповів посадовець і про роботу Полтавського аеропорту. Так за три квартали поточного року через Полтавський аеропорт здійснили 6 тис 932 авіарейси, і надали послуги авіаперевезення майже 600 особам.