Магазинні крадіжки

Неспокійно довелося пожити певний час власникам полтавських магазинів, а особливо кіосків. Містом прокотилася звістка про діяльність банди, яка нападає на торговельні об"єкти.

 затриманий
"Взламували двері. Заходили туди, брали продукти харчування, гроші. Продукти харчування вживали. Гроші тратили на власні потреби.Ну проблема з грошима - це раз. Во-вторих, шо роботи не було такої, шоб можна було устроіться і нормально платили гроші."

 затриманий
"Протягом декількох місяців ми с другом обокрали 5 ларьков в Киевском и 5 в Октябрьском...Скоко денег всего вместе не помню. Но саме больше ,шо бралі - двє тисячі."

Зненацька звістка про крадіжку застала і Жанну Вікторівну, продавця одного з кіосків.

 продавець
"Коли ми зайшли в кіоск, тут все було перекидано. Ще стояв отут ряд сігарєт...і 2 тисячі грошей було в касовому апараті."

І от нарешті зловмисників затримали.
 Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ УМВС Полтавщини
"Обоє чоловіків раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності. Одного із них лише декілька місяців тому затримували за скоєння пограбуванн...Замість того, щоб стати на шлях виправлення, він почав скоювати нові злочини."

Відповідно до кримінальних проваджень, які були розпочаті відразу після скоєння крадіжок на затриманих чекає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до шести років.