сесія міської ради

На черговій 34 сесії міської ради 6-го скликання із 50 були присутні 36 депутатів. Одним із центральних питань порядку денного стали зміни до показників бюджету на 2013 рік. Так, за пропозицією Тетяни Кустолян, першого заступника начальника бюджетно-фінансового управління міської ради, збільшено видатки міського бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів загального та спеціального фондів.

Тетяна Кустолян, 1 –й заступник начальника бюджетно-фіннсового упр-ння МВК
"Управлінню освіти 30 тисяч на закупівлю предметів обладнання ЗНЗ № 12, 34 тис, грн. На виконання комплексної програми розвитку галузі освіти м. Полтава на 2011-2015 роки, це оплата послуг перевезення учнів ЗНЗ№12 до місця навчання і додому. "

Одразу після прийняття рішення, лічильна комісія висловила зацікавлення станом виділення коштів міською радою, на що Олександр Мамай зізнався, 23 мільйони гривень « зависли» в обласному управлінні Держказначейства за платіжними дорученнями Полтавської мерії.


Олександр Мамай, міський голова
"Я вже перед всіма постачальниками аж забрехався. Але на сьогоднішній день дійсно 23 млн. грн висять в Держказначействі, ми сьогодні ні копійки н е заплатили, ми сьогодні декілька мільйонів гривень винні за пальне. "

Також в зв’язку з веденням в дію Податкового кодексу депутати внесли зміни до встановленню податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Тетяна Кустолян, 1 –й заступник начальника бюджетно-фіннсового управління МВК
"Не стягувати цей податок з об’єктів житлової нерухомості в тому числі їх часток, що належать фізичним особам які відповідно до закону мають статус багатодітної , прийомної або малозабезпеченої сім'ї, опікунів, піклувальників дітей, але не більше одного об’єкта на сім''ю."

Внесли зміни до програми розвитку ЖКГ, а зокрема збільшили фінансування на оплату послуг з визначення ринкової вартості майна, теплопостачання та водовідведення, та фінансування комунальних підприємств.

Сергій Сінельник, начальником управління ЖКГ МВК
"Збільшити КП «ШЕД» фінансування на утримання об’єктів благоустрою 99 тис. грн. Підприємству «Міськсвітло» 99 тис. грн. КП «Декоративні культури» 339 тис. грн."

Погодили депутати також будівництво багатоквартирного будинку по вулиці Жовтнева, 46 В, але зобов’язали провести кампанію інформування жителів, а міський голова особисто взяв на себе відповідальність за її перебіг.