скорочення працівників ШЕДу

Безпека водіїв та пасажирів на дорогах взимку багато в чому залежить від виконання своєї безпосередньої роботи Міською шляхово-експлуатаційною дільницею, адже за прибирання опалого листя та снігу з вулиць Полтави відповідають саме вони. Напередодні наближення холодної пори року профспілка ШЕДу звернулась до полтавського відділення національної служби посередництва і примирення з проханням допомогти у вирішенні ситуації яка склалась в організації ще у вересні місяці. Працівникам підприємства дали на розгляд наказ про можливість звільнення усього складу підприємства. Розповідає Оксана Антонюк, заступник начальника відділення НСПП. Наразі служба посередництва і примирення посадила за стіл перемовин сторони та намагається налагодити діалог.

 Оксана Антонюк, заступник начальника відділення НСПП
"До 1 - го числа вони розроблять певний список посадпрацівників, їхні спеціальності, визначать кількість працівників яка 6 листопада піде під скорочення. "

Ми звернулись за коментарями до керівництва Шляхово-експлуатаційної дільниці , там нам повідомили, на підприємстві все працює у звичайному режимі.

 Іван Петренко, керівник "ШЕД"
"Підприємство працює все в повному обсязі. Тобто ніяких скорочень, ніхто нікого не змушував писати заяви? Не, не."

Інша ж думка в Олега Пуругла, депутата Октябрської районної ради. Він переконаний, що скорочення працівників, ні що інше як спроба розвалити підприємство

 Олега Пуругла, депутат Октябрської районної ради
"Если бы не сами рабочие стали отстаивать свои рабочие места, возможен бы сценарий….. за коммунальные деньги обслуживали город. "

Як би там не було, але якщо підприємство таки скоротить працівників, то в міста є можливість в зиму війти повністю не підготовленими, що може обернутись справжнім транспортним колапсом