Торакальна допомога

Торакальну допомогу полтавцям надають в обласній клінічній лікарні, клінічному онкологічному та протитуберкульозному диспансерах, а також фахівцями обласного «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» зазначає Сергій Калюжко завідуючий торакального відділення обласної клінічної лікарні ім. М. Скліфосовського.

 Сергій Калюжко, зав. торакального відділення обласної клінічної лікарні ім. М. Скліфосовського
"Нашими хворими, являється такий контингент: гнійно-септичне захворювання легень та плеври, також доброякісне утворення легень і межитіння і також травми."

За минулий рік торакальні хірурги області провели 550 операцій, але кількість хворих як зазначають медики, щороку тільки зростає, за рахунок збільшення онкопаталогій та травм отриманих в наслідок дорожньо-транспортних пригод .

 Віктор Лисак, директор департаменту охорони здоров'я ОДА
"Нас сьогодні цікавить організація надання допомоги, особливо пацієнтам які потрапляють з політравмами + Ви знаєте в свій чам ми розширили відділення реанімації, але не зважаючи на те, що і якість доріг і вроді би техніка більш сучасна, пацієнтів сьогодні залишається достатньо. "

Але як зазначають тіж таки лікарі, на сьогодні вже є результати проведеної роботи.

Сергій Калюжко, зав. торакального відділення обласної клінічної лікарні ім. М. Скліфосовського
"В нас відкрився комп’ютерний центр для діагностики, також є відео- тороскопічна стійка яка допомагає і в діагностиці і в лікуванні"

До того ж зазначають медики, завдяки застосуванню сучасних методів лікування, знизилась і кількість торакальних втручань які спричиненні туберкульозом легень, проте на сьогодні гостро стоїть нестача кваліфікованих кадрів саме у торакальній хірургії..