Нагородили кращі педколективи

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2008-2012 років, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти провів моніторинг, в результаті якого визначили 12 шкіл Полтавської області, учні яких продемонстрували найкращі знання під час тестування -отримали більше ніж 173 бали з обраних предметів.

Олександр Сидоренко-  Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
"5 років, ми вважаємо, -це достатній період для того, аби зробити певні висновки щодо ситуації стану справ із рівнем якості знань абітурієнтів."
12 учительських колективів шкіл-переможців відзначили дипломами. Ними стали як і місцеві загальноосвітні заклади, так і школи області. Урочистості відбулися на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

 Володимир Мирошниченко- нач.управління освіти і науки Политавської ОДА
"При всіх позитивах мене хвилює те, що набралося кращих лише 12. Хотілося б. щоб їх було більше, ніж сьогодні у підсумку першої п'ятирічки введення ЗНО."
Очолив дванадцяту кращих Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені Івана Котляревського.

Наталія Вергал- директор Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Котляревського
"Такі результати є дуже важливими для продуктивної діяльності як директорів шкіл, так і ,звичайно, директорів шкіл нового типу."

Такі моніторинги результатів зовнішнього незалежного оцінювання, сподіваються вчителі-переможці, стануть традиційними. Адже вони стимулюють в учнів жагу до знань.