ОДА безпека дорожнього руху

На Полтавщині почали частіше траплятися дорожньо-транспортні пригоди. Про це повідомили на засіданні обласної комісії з питань безпеки дорожнього руху. З січня по вересень цього року на дорогах регіону сталося на 6 % більше аварій, ніж протягом того самого періоду 2012 року.

Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області
«Основними причинами ДТП з постраждалими є перевищення швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил дорожнього руху пішоходами.»

Однак, незважаючи на ріст кількості аварій, скоротилося число травм та смертей. Загиблих стало менше приблизно на чверть. Але у Державтоінспекції занепокоєні тим, що росте кількість ДТП з вини дітей. За 9 місяців зафіксували 48 таких випадків. Правоохоронці зазначають: взимку збільшать кількість патрулів, щоб знизити травматизм. Готуються до холодного сезону і дорожники. Їм доручили до грудня заготувати 45 тон піску.

Віктор Шадчнєв, директор департаменту інфраструктури і туризму ОДА
«Заготовлено вже 80 % піску, також вже готово 80 % солі, ми продовжуємо заготовку. Минулого року ми ну допустили жодного колапсу на дорогах області. Думаю, у цьому році ми також впораємося з зимою.»

Для прибирання снігу обласна влада планує задіяти 180 одиниць техніки.