ПРЕС-тур - ортопедичне відділення

Обласне ортопедичне відділення почало працювати у листопаді 2008 році, за цей час кількість операцій які проводяться в закладі збільшилась із 50 у 2008, до954 у 2012, за 9 місяців поточного року уже проведено 589 операцій - розповідають лікарі.

 Володимир Хомрач, зав. ортопедичним відділенням
"В середньому проводиться за рік 950 – 970, за останні три роки виконано більше 900 оперативних втручань, різних, із них наприклад минулого року ендопротезувань. "

Зараз у відділені функціонує 15 палат на 30 ліжок, в тому числі палата інтенсивної терапії, маніпуляційна, перев’язочна, дві операційні з трьома хірургічними столами. Але це ще не все розповідають спеціалісти наступного року планується збільшити кількість палат інтенсивної терапії на 25 ліжок в яких пацієнти зможуть перебувати до відновлення рухових функцій
 Юрій Курилко, заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА
"Одна людина може бути там 10 днів, іншій може знадобитись дві неділі ,там може знадобитись трішечки більше."

 Ірина Бриль, головний лікар
"Самий короткий термін, це 2-3 дні, наприклад після отоскопічного втручання на 2-3 день вже виписують, а буває і 10 днів залежно від стану хворого. "

Сергій Васильєв підполковник запасу хворіє на двохсторонній коксартроз і нещодавно переніс першу із двох запланованих операцій.

Сергій Васил'єв, пацієнт
"Надо поменять два тазобедренных сустава ,вот один уже поменяли. Надеемся что месяцев через 6 поменяем второй и тога вернёмся к полноценной жизни. "

А от Олександр Шарлай одужує після другої операції та на 10 день після оперативного втручання вже може самостійно пересуватись

 Олександр Шарлай, пацієнт
"Після правого штучного суглобу велике полегшення, а після другого я надіють буде ще краще."

Ортопедична служба планує розвивається у подальшому і розширювати реабілітаційні заходи, що включає підготовку кадрів та закупівлю нового обладнання.