Засідання Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА ,

Вже з наступного року люди, які втратили працездатність, отримуватимуть більше коштів на бензин та ремонт своїх авто. Відповідна постанова Кабінету Міністрів набере чинності з 1 січня 2014 року. Виплати піднімуть на чверть: на техобслуговування автівок платитимуть трохи більше 200, на транспортне обслуговування інвалідів - 275 гривень на місяць. До числа осіб, які зможуть розраховувати на цю допомогу, входять і ветерани та інваліди війни, яким сьогодні компенсують також оплату комуналки.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
«Якщо інвалід війни мешкає у будинку із центральним опаленням, то отримує знижку на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 212 гривень. Якщо у нього індивідуальне опалення, знижка становить приблизно 300 гривень.»

У багатьох районах області сьогодні діє система соціального таксі. Ветеранів та інвалідів підвозять машинами, обладнаними підйомниками. Найближчим часом авто може отримати і решта районів. Усе залежить від народних обранців.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
«Депутати обласної ради підтримали пропозицію Департаменту праці і соціальної політики щодо закупівлі нових авто марки «ГАЗель» та впровадження послуги з підвезення у решті районів наступного року.»

Ще на Полтавщині працюють над проблемою поховання ветеранів Великої Вітчизняної. Оплата обов’язкової медекспертизи раніше не входила до обов’язків органів самоврядування, через що сім’ям померлих ветеранів доводилося організовувати похорони самотужки. Однак у кількох містах Полтавщини мерії вже почали фінансувати цю процедуру і відшкодовувати гроші за ритуальні послуги. Незабаром це питання розгляне і Полтавська міська рада.