до Полтави завітала делегація з Польщі

В рамках другого етапу навчального візиту «Управління проектами», до Полтави завітала польська делегація представників Фундації Менеджерських Ініціатив та програми «Ознайомчі поїздки до Польщі». Це перший їхній приїзд власне до міста. Раніше вони відвідували Пирятин та Великі Сорочинці. Візити увінчалися гарними результатами.
 Павел Прокоп, голова правління Фундації Менеджерських Ініціатив
"На даний момент чудово розвивається співпраця між Пирятином і Лежайським повітом. Тож є можливість і надалі продовжувати її та залучити інші польські повіти та райони Полтавської області."

Минула зустріч пройшла у рамках виконання обласної Програми розвитку місцевого самоврядування. Мета -встановити партнерські зв’язки із міжнародними організаціями, які пропагують досягнення щодо демократичних і ринкових перетворень.
 Мирослав Скурка, директор програми "Study Tours to Poland"
"Будуємо таку мережу громадської дипломатії, яка дозволяє людям дізнатися, що проходить в Польщі і також заохотити до певних змін, які відбуваються в тих державах, які проходять трасформацію."

Програму «Ознайомчі поїздки до Польщі» будуть ретельно контролювати, аби візити не перетворилися на звичайний туризм. Співпраця повинна бути корисною для обох сторін, підкреслили на зустрічі. Перша група полтавських активістів відвідає сусідню країну вже наприкінці листопада.
 Іван Момот, голова обласної ради
"Ми сформуємо таку групу людей, які уже проявили себе в підготовці написання участі в проектній роботі. Ми дамо свої пропозиції серед найактивніших для того, щоб вони поповнили ще багаж свого досвіду."

Польська сторона залишила за собою право корегувати списки гостей країни, які подаватимуть полтавці. Підписавши угоду про обмін делегаціями, гостям міста подарували книги і брошури про Полтавщину.