Літературний вечір "Ще слів нема, поезія вже є"

1999 року, ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО, світ відзначає День поезії. Як зазначено у документі, до поетичного слова необхідно привернути увагу. Тому мета цього свята - саме популяризація видавництв, літературних клубів та, безпосередньо, творчих особистостей. Святкування Дня поезії у Полтаві об’єднали ще з однією не менш важливою подією -83річчям Ліни Костенко.

 Валентина Гринько-  головний бібліотекар по координації та масовій роботі
"Ми поєднали ці дві події і вирішили провести такий вечір, щоб зібрати творчу молодь."

 Вікторія Піскова- бібліотекар соціо-культурного відділу бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара
"...на літературно-музичний вечір ми запросили чимало творчої молоді, студентів, людей, які починають писати власні твори і небайдужі до художнього поетичного слова."
Ведучі літературно-музичного вечора "Ще слів нема, поезія вже є", провели міні-екскурс біографією Ліни Костенко за допомогою слайд-шоу. Але присутні школярі та студенти зізнаються, що з життєвим шляхом та творчістю поетеси знайомі давно.

 Олександра Фенько- учениця 10-Б класу ЗОШ№5
"Не можна було оминути День народження Ліни Василівни. Це дійсно та людинаґ. яка поповнила плеяду українських письменників."

Крім цього літературно-музичного вечора, що об’єднав дві дати, у бібліотеці плануються літературні квести, присвячені власне Дню поезії.