Міська рада знову в облозі

Приблизно 30 полтавців, жителів Червоного Шляху вкотре зібрались під стінами мерії, аби домогтися від Олександра Мамая виконання трьох вимог: відновлення навчального процес у філії 12-ї школи, провести ремонт «серпантину» та організувати в селищі стабільну роботу пасажирського транспорту. Але, як розповідають самі мітингувальники, найбільше їм хотілось подивитись меру в очі.

Оксана Яковлева, селищний голова с. Червоний Шлях.
"Школа не повернута. Досі ні меблі, нічого не повернуто, хоча есть уже наказ міністерства, але накази міністерства ніхто е реагує. Мер з нами досі не зустрічавсь ні разу ,діалогу ніякого не має, є тільки факти. Я сказав, так буде. "

Також громадяни розповідають, що ні на крок не просунувся і обіцяний ремонт аварійного «монастирського серпантину» ,і це не зважаючи на те, що взимку, через ожеледицю, рух ним взагалі заборонений.

 Оксана Лазаренко, жителька с. Червоний Шлях.
"Там пригнали каток і пригнали вагончик для работников, і воно там стоїть вже більше тижня ,він уже скоро мохом поросте, нічого не робиться абсолютно. "

Люди зазначають,- якщо сьогодні мерія не піде з ними на контакт , громада знову збереться до Києва, але цього разу вже не безстрокову акцію ,не зважаючи на утиски яких зазнають активісти.

 Наталія Шарлай, жителька с. Червоний Шлях.
"Потім з дитиною була проведена профілактична робота, було сказано, щоб ти зі своєю мамою більше нікуди не їздила. "

Втомившись бути не почутими та місяцями очікувати відповіді на запитання мітингувальники вирішили штурмом взяти двері мерії та поставити свої запитання особисто очільнику міста. Але на вході на них чекали представники міліції з підмогою у вигляді бійців беркуту, які свою причетність до блокування входу заперечували.

 Анатолій Карпаченко, заступник начальника міського управління.
"Вхідні двері закрила охорона адміністративної будівлі. Міліція тут для того аби не було бійки."

Але згодом заклики полтавців таки були почуті і до них вийшов Ігор Верига, начальник управління звернень громадян виконкому.

 Ігорь Верига, начальник управління звернень громадян виконкому.
"На даний момент в приміщенні будівлі не має, хто хоче зустрітись з міським головою о 15:00 міський голова зустрінеться з мешканцями Червоного Шляху"

Учасники мітингу залишилися незадоволені такою відповіддю, і рушили до будівлі облдержадміністрації аби зустрітися з Олександром Удовіченко. Який в свою чергу повідомив полтавцям що питання на його особистому контролі.

 Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Ми поставили вимогу міській владі і меру Мамаю щодо двох позицій: ремонт дороги , для цього ми будемо допомогти в тому числі і фінансово + Поставлене завдання розпочати ремонт цього приміщення заміною вікон і відновлення всього, що там можна зробити. "

В свою чергу ми неодмінно будемо стежити за перебігом подій на Червоному шляху і обіцяємо неодмінно вас інформувати про всі можливі зміни в ситуації.