Дорослих навчили обирати книги для дітей

Читати всі книги, що тільки зявляються з-під пера письменників не варто. Кожен повинен обирати літературу відповідно певних критеріїв, впевнені організатори четвертого етапу літературних годин "Прочитай дитині книжку". На попередніх заходах дорослих навчали підбирати казки, віршики наймолодшим. А минулої зустрічі настала черга школярів. Читали "Золотих ворожбитів" Миколи Костенка.
 Микола Костенко, автор книги "Золоті ворожбити", член Національної спілки письменників
"Я старався зробити її простою, доступною, з гумором. Особливо при описі природи. Можна засушити матеріал, а можна написати так, що і раз прочитає і поврнеться знову."

Книга побачила світ ще 2002 року. З того часу у місті відбулося безліч тематичних відкритих уроків. Полтавському ліцею завдяки цьому вдалося навіть стати лауреатом Всеукраїнського конкурсу.
 Вікторія Гайдамака, аикладач Полтавського ліцею №1
"Діти надзвичайно були вражені тим, про що розповідається у цих творах. Вони лаконічні, але емоційні. Вражають своїм фактичним матеріалом, своїм історичним підгрунтям."

Четвертий етап літературних годин "Прочитай дитині книжку" -завершальний в серії подібних заходів. Організатори сподіваються, що гості отримали корисну інформацію.
Галина Вовченко, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності
"Цю серію літературних годин ми задумали з такою метою, що виявили такий факт: в дитячій бібліотеці діти самі обирають літературу, доросла аудиторія зайнята своєю літературою. Захотілося б, щоб було більш грамотне підбирання, спрямоване на виконання читацької культури."

Дослідити творчі доробки авторів, які демонстрували під час усіх чотирьої етапів проекту "Прочитай дитині книгу" можна у бібліотеках Полтави.