"Школу успішного працівника" офіційно відкрито

Полтавська молодь скоро опанує секрети лідерства, навчиться працювати в команді, спілкуватися з людьми, складати соціальні проекти. Всьому цьому їх навчать під час проекту "Школа успішного працівника". За роки його існування, учасникам вже вдалося успішно працевлаштуватися та відкрити власну справу. Але майбутні тренінги для тих, хто лише мріє про це.
 Валерій Пархоменко, керівник апарату -заступник голови ОДА
"Є молодь, яка закінчила вищі навчальні заклади, має червоні дипломи, не може знайти себе у житті, тому що крім навчання потрібен процес адаптації до середовища, навики і вміння."

Лекції, майстер-класи та тренінги проводитимуть відомі бізнесмени, керівники державних установ. Організатори впевнені, що такий підхід до справи зацікавить слухачів. Хоча і зазначають, що такий насичений графік змушує деяких відмовитися від навчання в "Школі успішного працівника". Цього року, сподіваються, викладачі максимально зорієнтують учасників на вдале майбутнє.
Юлія Северин, заст. нач. відділу у справах сім'ї та молоді ОДА
"Ми запросили для лекцій тренерів з Києва, які мають значний досвід. Будуть полтавські підприємці, які вже мають певні досягнення, щодо ведення бізнесу."

На завершення проекту, учасники отримають сертифікати "Школи успішного працівника", пройдуть співбесіди та стажування у кількох міських компаніях.