попався на гарячому. правоохоронцями затримано адвоката за отримання хабара.

На гарячому правоохоронцям цього разу як то кажуть попався адвокат. Він вимагав та отримав «Хабара» у розмірі 6 тисяч доларів США (48 тисяч гривень) від мешканця Полтавської області, для подальшої передачі посадовій особі, яка обіймає відповідальне становище, для вирішення питання щодо уникнення кримінальної відповідальності.
Станом на 28 жовтня затриманому прокуратурою області оголошено про підозру та судом обрано міру запобіжного заходу - взяття під варту.
Нині триває досудове слідство по кримінальному провадженню за частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України- говорить начальник УБОЗ УМВС Полтавщини Владислав Руденко.
За вчинення даного правопорушення передбачено - позбавлення волі строком від 4-х до 8-ми років з конфіскацією майна, або без такого.
Правоохоронці закликають полтавців не стояти осторонь аналогічних проявів і допомагати у їх виявленні та попередженні.

 Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС Полтавщини
"В разі вчинення відносно Вас будь-яких корупційних проявів, прохання негайно звертатись до УБОЗ УМВС України в Полтавській області за адресою: м. Полтава,
вул. Жовтнева 38, або телефонувати за номером:
(0532) 56-15-90.
Наголошуємо, що своєчасне інформування правоохоронних органів України про фати вимагання від Вас корупційних дій звільняє Вас від кримінальної відповідальності за частиною 6 статті 369 Кримінального кодексу України."