засідання обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Не заважаючи на те що поки показники захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в області залишаються в межах норми, на сьогодні Полтавщина повністю готова до настання холодної пори року про це повідомив Ігор Куревич, заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА, під час засідання обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 Ігор Куревич, заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА,
"3 даже 4 зареєстрованих вакцини ,які есть на ринку України, аптечна мережа достатньо на сьогодні забезпечена ліками, на період майбутнього підвищення епідемічного порогу, ситуація контрольована. "

Також під час засідання обговорили перелік потенційно-небезпечних та хімічно-небезпечних об’єктів Полтавщини та план проведення профілактичних заходів з попередження виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах області. Як зауважив Михайло Дубовий, начальник сектору техногенної безпеки Державної служби України з надзвичайних ситуацій до списку потрапили більше тисячі підприємств області.

 Михайло Дубовий, начальник сектору техногенної безпеки ДСНС
"Пропонується до затвердження 1,562 потенційно-небезпечних об’єкти на території Полтавської області та 48 хімічно-небезпечних об’єкти. "
На завершення головам комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міст та районів Полтавщини рекомендували продовжити проведення навчань та практичних заходів, спрямованих на навчання персоналу діям в разі виникнення надзвичайних ситуацій.