Трагедії на залізниці

За повідомленням лінійного відділу міліції на станції Полтава, 19 березня поблизу Карлівки швидкісний потяг «Hyundai» сполученням Донецьк - Київ збив молодого мешканця Карлівки. За словами правоохоронців, причиною нещасного випадку стала необережність хлопця.

Юрій Байтало
заступник начальника Лінійного відділу на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці
«Попередньо встановлено, що юнак перебігав колії у недозволеному місці. Водій потяга застосував екстрене гальмування, проте травмування уникнути не вдалося.»
Потяг рухався зі швидкістю приблизно 120 кілометрів на годину. Як повідомили правоохоронці, удар був настільки сильним, що тіло загиблого відкинуло від колій майже на 3 метри. Юнак загинув на місці.


Ще один нещасний випадок трапився на залізничних шляхах неподалік від села Ковалівка. До відділу лінійної міліції зателефонував черговий однойменної станції і повідомив - вантажний потяг сполученням Основа - Полтава збив людину.

Сергій Асєєв
старший інспектор Лінійного відділу на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці
«Під час виїзду на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено, що загиблою виявилася жінка 1954 року народження.»

За інформацією міліції, машиніст потягу загальмував, побачивши людину на колії, проте зіткнення було неминучим. Жінка загинула від отриманих травм. За даним фактом проводиться подальша перевірка.