конкурс-захист наукових робіт Малої академії наук на екологічну тематику

Цього року до конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук на екологічну тематику залучилися школярі з усієї області. Свої ідеї вони втілювали у малюнках, колажах, фотографіях та відеороликах. Учасники говорять, що до конкурсу готувалися із своїми родинами, науковими керівниками та викладачами.
 Яна Поляк, учениця Тростянецької ЗОШ
"Я буду представляти науково-дослідницьку роботу "Вплив радіомагнітного випромінювання на жителів села Великий Тростянець."

Ярослав Личенко, учень Кременчуцької ЗОШ №19
"Я презентую сьогодні роботу соціальна реклама "Чиста планета починається з кожного з нас."

 Людмила Устименко, учениця Гаркушенської ЗОШ
"Моя робота -це соціальна реклама "Україна -нація здорових людей". Я обрала цю тему, бо вона близька по духу і мені легко з нею працювати."

Керівництво обласної Малої академії наук пишається тим, що конкурс про довкілля вже став щорічним, учасники ретельніше до нього готуються, обирають оригінальні способи подачі інформації.
Андрій Матвієно, директор обласної МАН
"Розвиток науковців, талантів не можливий без забезпечення здорового способу життя. Саме на пропагування цього стилю життя і спрямований сьогоднішній конкурс."

Звичайно, переможці не залишаться без відзнак. Крім отриманого досвіду, заслужених грамот та дипломів від МАНу, працівники обласної бібліотеки імені Олеся Гончара, де власне і відбувся захист робіт, приготували спеціальний приз.
 Ірина Балибіна, директор обласної бібліотеки ім. О.Гончара
"Библиотека приготовила специальный приз, поощряя членов МАН. Специальный приз за гармоническое сочитание идеи и содердания. Сладких приз и книги."

Тим, чиї роботи ще потребують вдосконалення, науковці надали рекомендації та корисні поради. Цьогорічні учасники конкурсу-захисту наукових робіт планують втілити свої ідеї у життя. А наступного року знову взяти участь у цікавому та корисному, на їх погляд, змаганні.