У Кременчуці правоохоронці затримали шахрайок, які наживалися на людській довірі.

Міліціонери Кременчука затримали двох жінок, що наживалися на довірі простих людей. Схеми- розповідають працівники міліції, в таких зловмисників, як правило відпрацьовані, тож діють бездоганно.
Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС Полтавщини
"Вони пропонували літнім людям дешеві продукти харчування, коли люди розраховувалися, одна видивлялася звідки беруть гроші...
...Потім ці ж особи пропонували обмін купюр і інші шахрайські прийоми."

Серед жертв шахрайок могла б опинитися і 85-тирічна пенсіонерка. Кілька років тому вона вже потрапила на гачок до зловмисників. Але цього разу на заваді останнім стала пильність бабусі та її сусідки.
На гучний голос господарки квартири, до якої завітали наче б то продавці дешевого м"яса, вийшла сусідка. Ключами, що зберігалися в неї, жінка зачинила ззовні сусідку з її візитерками, та викликала міліцію- розповідають правоохоронці.
Затриманими виявилися мешканки Дніпропетровської області 24-х та 51-го років. Аби уникнути правосуддя, вони почали симулювати.
Вдавали з себе неосвічених , хворих, благали пожаліти п’ятьох своїх дітей.
Наразі розпочато досудове слідство . У разі доведення провини затриманих , найближчі три роки вони можуть провести за гратами. Міліція проводить подальшу перевірку на причетність до скоєння аналогічних правопорушень на території Кременчука та прилеглих областей.