Перинатальний центр отримав від зарубіжних благодійників подарунок

Майже 2 тисячі малюків отримали життя у Полтавському перинатальному центрі. Аби полегшити нелегку працю неонатологів та акушерів - німецькі благодійники зробили для них подарунок: новітнє обладнання для первинної реанімації та виходжування немовлят - інкубатор та столик для сповивання.
 Андрій Білоус, завідувач неонатальної служби перинатального центру
"Це акція проводиться компанією «Вайєр», яка представляє швейцарський фонд. І вони нам передають столик для дитини – з бантиком, який там знаходиться у нас – цей столик використовується на етапі виходжувань новонароджених, предназначений він для маленьких дітей"

Нагадаємо, днями у Полтаві проходить науково-практична конференція «Якість і безпека медичної допомоги новонародженим». Тож медики та науковці з усієї України, Грузії та Швейцарії завітали до перинатального центру - оцінити рівень підготовленості фахівців та технічного оснащення.
Вручити подарунки прибув і сам очільник німецької компанії.

 Клаус Вайєр, директор компанії -виробника медобладнання
«Especially for me, Ukraine … in Poltava»
«Особисто для мене, Україна представляє інтерес: наша компанія вже майже 15 років на українському ринку, і щорічно я приїжджаю сюди. Я був вражений, коли побачив цей перинатальний центр: тут дуже хороші спеціалісти, новітнє обладнання. І я радий зробити цей подарунок і таким чином – свій внесок у розвиток перинатального центру у Полтаві»
Іноземці зазначають: цей подарунок - спроба сприяти розвитку неонатології в Україні.
 Йорк Вайєр, керівник відділу компанії -виробника медобладнання
"Perinatal center is impressive … educate centralizing and treatment of "
«Перинатальний центр вражає – високий рівень розвитку відділу неонатології, сучасні технології, гарний відділ підготовки фахівців – спеціалістів з догляду за дітьми. Сподіваюсь, цей подарунок сприятиме централізації неонатології і лікуванню немовлят»
Вартість одного такого інкубатора оцінюється, в залежності від оснащення та устаткування, від 5 до 20 тисяч євро. Проте, це обладнання - зазначають вдячні неонатологи центру - може врятувати життя маленької людини, а воно - безцінне.