У Полтаві вшістнадцяте обрали сучасну Наталку Полтавку

Краса полтавських дівчат славиться на весь світ. Зокрема і через п’єсу Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Однойменний конкурс, на якому учасниці демонструють не лише зовнішні дані, а й розум та талант, цього разу відбувся вшістнадцяте. Тепер організатори жартома називають його повнолітнім. А ось конкурсантки у роздумі, якою ж повинна бути сучасна Наталка Полтавка?
 Міла Пісоцька, учасниця конкурсу "Наталка Полтавка 2013"
"В первую очередь харизматичная, добрая и амбициозная."

 Анастасія Калініченко, учасниця конкурсу "Наталка Полтавка 2013"
"Прежде всего она должна быть жизнерадосной, уверенной в себе, любить свою страну и ценить качества других людей."

 Валерія Нагай, учасниця конкурсу "Наталка Полтавка 2013"
"Каждая женщина имеет в себе нежность, и в тоже время мужество за себя постоять и просто быть женщиной."

8 конкурсанток від 16 до 22 років показали себе у чотирьох конкурсних епізодах: загальний вихід «В обіймах Сходу», візитка «Сучасна Роксолана», конкурс талантів «Спокуса Сулеймана», дефіле «Величне століття». Минулорічна переможниця конкурсу Юлія Паскевич поповнила когорту журі. Згадує, які якості допомогли їй отримати бажаний титул.
 Юлія Паскевич, переможниця конкурсу "Наталка Полтавка 2012"
"Я гадаю, що цілеспрямованість. Адже я поставила перед собою мету і я її досягла. Я зрозуміла, що якщо бажаєш, то обов'язково того досягнеш і тільки праця допомагає перемогти."

Наталку Полтавку обирало не тільки журі, а й відвідувачі сайту міського будинку культури. А доки підраховувались голоси, глядачів розважали фокусники, хореографічні колективи міста, переможці безлічі Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Першість здобула Оксана Лашенкова.
Оксана Лашенкова, переможниця конкурсу "Наталка Полтавка 2013"
"Потрібна душевна краса. Звичайно, слідкувати за собою потрібно, але потрібно слідкувати за своїм душевним світом, за своєю обізнаністю, впевненістю, культурою мовлення. Це для мене набагато важливіше."

Крім почесного титулу, цьогорічна Наталка Полтавка отримала подарунки від спонсорів. Варто зазначити, що всім учасницям вручили презенти: сертифікати на навчання у школах нігтьової естетики чи візажу, елітну біжутерію, безкоштовне відвідування ресторану чи нічного клубу.