Виставка «Натхненні традицією»

Мистецькі доробки різних жанрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, які неодноразово експонувалися на міжнародних та всеукраїнських виставках, відтепер можна побачити і в краєзнавчому музеї. Ляльки-мотанки, витинанки, писанки та вишиванки, виготовлені студентами і викладачами педагогічного університету.
 Олександр Бабенко- Заслужений майстр народної творчості України
"На цій виставці представлена певна ретросплекція наших бакалаврських робіт, дипломних і магістерських. Одні з кращих робіт за останні декілька попередніх років."
Деякі представлені роботи, прикрашають інтер’єри та літні майданчики загальноосвітніх закладів та установ міста. Адже, як говорить Микола Степаненко, ректор педуніверситету, народні витвори мистецтва зараз на хвилі популярності.
 Микола Степаненко- ректор Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г. Короленка
"У нас це модно серед студентів. Українською говорити модно, українські традиції вивчати модно. І в сучасному вирві боротися теж модно."
А напередодні Великодня, будь-який полтавець зможе виготовити писанки, які представлені на виставці «Натхненні традицією», під час майстер-класів з народного мистецтва. Їх також проведуть студенти-бакалаври та магістри.