Нагородили переможців відкритого міського конкурсу дитячої творчості "Дивосвіт".

Вже вшосте юні полтавці демонструють свою творчість на міському відкритому конкурсі "Дивосвіт". Цього разу кількість учасників найбільша, у порівнянні з попередніми роками. 87 учнів віком до 14 років змагалися у шести номінаціях: малюнок, паперопластика, м'яка іграшка, ліплення, рукоділля, бісероплетіння. Першгий етап -захист домашніх робіт, другий -оцінка журі витворів, виготовлених під час практичних конкурсних завдань.
 Лариса Семеняка, директор ПМ ЦПО
"Мета нашого конкурсу -знайти обдаровані творчі душі дітей, примінити їх в практиці, в роботі. Цікаво провести разом з ними їхні канікули, дозвілля."

Аби не гаяти часу, під час виконнання учасниками практичних завдань, керівникам команд провели майстер-класи з макраме та квілінгу. Набуті вміння вони зможуть передати своїм підопічним. Можливо згодом, доведеться організовувати конкурси і для викладачів, жартують організатори.
Ірина Гринь, заст. нач. управління освіти МВК
"Прекрасно, що у Полтаві є позашкільні заклади, де діти на канікулах, в час після уроків можуть прийти відпочити душею, спілкуватися, розвиватися творчо, знайти себе як особистість здібну й талановиту."

Нагородили абсолютно всіх учасників. А переможці та лауреати, крім грамот та дипломів, отримали призи -канцелярію та солодощі.