засідання містобудівної ради

Наступного року виповнюється 200 років від дня народження Тараса Шевченка, з цієї нагоди в області буде встановлено ряд пам’ятників видатному кобзарю, про це під засідання містобудівної ради повідомив Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури ОДА. Встановлюватимуться пам’ятники за позабюджетні кошти за програмою спів-фінансування.

 Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури ОДА
"На розгляд містобувідної ради буде представлено проекти в Чутовому пам’ятник, також в Котелевському районі, в Гадячі вже його розглянуто ,все одобрили, ще буде розглядатись в Глобину"

Обговорили на засіданні ради також і питання створення культурно просвітницького центру імені академіка Вернадського, спеціалісти зазначають на сьогодні там уже є певна база але для її розширення потрібні кошти тому точної дати завершення робіт назвати не можуть.

 Василь Шулик, проректор з наукової роботи ПНТУ
"Там есть місце де зберігаються фундаментну бувшої дачі сім'ї Вернадських, та на сьогоднішній день в травні встановлено погруддя Вернадського, там є пам’ятний знак. "

Взагалі в планах створення повноцінного просвітницького центру, з місцем наукових досліджень та територією проживання, не вистачає нажаль тільки коштів.