Полтава приймала міжнародні змагання зі спортивно-бальних танців.

Назар Калинович та Валерія Яценко, учасники змагань (м. Полтава)
«Ми хочемо виграти кубок, щоб стати чемпіонами з бальних танців.»

Микола Сидоренко, учасник змагань (м. Кременчук)
«Хочу показати всі свої сили, як я танцюю на паркеті.»

Ось таким бойовим був настрій учасників міжнародних змагань зі спортивно-бальних танців «Полтавський трофей - 2013». Більше 900 пар з усієї України та близького зарубіжжя прибули до Полтави, аби поборотися за першість. Цей форум у місті проводять вже вдруге.

Євген Броніков, президент обласної дитячої ГО «Клуб спортивно-бального танцю «Авіа-денс»»
«У нас вже набагато крупніше змагання, ніж минулого року. Вони набирають обертів: задіяно багато колективів з різних міст. Тут представлені 12 областей і республіка Крим.»

Організатори стверджують: важливо не лише провести захід на високому рівні, а й показати, що полтавці є сильними конкурентами на паркеті. На думку суддів та тренерів, господарі змагань посідають гідне місце серед решти спортсменів.

Юрій Срібний, суддя
«Не на останньому, це точно. На достатньому рівні, щоб змагатися з Харковом, Києвом, елітними парами.»

Валентин Васін, тренер
«Якщо ми говоримо про дітей, які будуть виступати у першому відділенні, це достатньо високий рівень.
Старші є теж гарні пари.»

Відкрили змагання виступами наймолодших танцюристів. Вік учасників починався від 3 років, а найстаршим було більше 30. Програма включала як європейські, так і латиноамериканські танці. Кращих визначали у 8 категоріях. Незважаючи на велику кількість учасників та глядачів, організатори впоралися на відмінно. У Полтаві сподіваються, що наступного року на змагання вдасться запросити ще більше гостей.

Валерій Пархоменко, заступник голови ОДА
«Він з кожним роком росте, я думаю наступного року він стане ширшим, буде більше учасників, тому доведеться шукати нові потужності, щоб приймати танцюристів.»