І знову тече дах...

Іржаві труби у підвалі та зламані ворота на подвір’ї - далеко не найбільша їхня проблема, розповідають жителі будинку номер 26/14, що на вулиці Жовтневій. Зруйнований дах не дає їм спокійно жити не перший рік. П’ятиповерхіці вже понад півстоліття. Жодного ремонту за цей час не було.

Зоя Цілуйко
мешканка будинку за адресою вул. Жовтнева 26/14
"Дім руйнується, стоків для води немає, скоро усе буде на голови людям падати, а керівництво пригадає про нас, коли станеться аварія."

Мешканці п’ятого поверху борються зі стихією, як можуть. Щоразу, як дощить або тане сніг, полтавцям доводиться вигадувати щось, аби зупинити воду.

Катерина Захарчук
мешканка будинку за адресою вул. Жовтнева 26/14
"Підсуваємо шифер, бо вода тече на ліжко, а ще затікає на падуги."

Ярослав Марак
мешканець будинку за адресою вул. Жовтнева 26/14
"Сирість у хаті, вода тече по газовій трубі, стінка, що виходить на вулицю, постійно волога."

Допомоги від комунальних служб люди і досі не дочекалися. У них назбиралася ціла купа листів з міськвиконкому та управління житлово-комунального господарства. За словами мешканців будинку, фактично всі з них - відписки.

Зоя Цілуйко
мешканка будинку за адресою вул. Жовтнева 26/14
"Чекайте, гроші виділять, якщо виділять."

Як розповідають полтавці, нещодавно міськвиконком пообіцяв виділити кошти, аби залатати дірки у покрівлі. Але не повністю - лише на 10 відсотках від усієї площі. Чому так, люди зрозуміти не можуть. Прояснити ситуацію ми спробували, зателефонувавши до прес-служби міської ради. Там нам порадили звернутися безпосередньо до керівника. Нажаль, поспілкуватися з нею нам не вдалося - дзвінок переадресовувався на автовідповідач. Ми залишаємо право за зацікавленими сторонами висловити власну думку з цього приводу.