На Полтавщині піклуються про ветеранів.

На Полтавщині мешкає 62 тисячі людей, які мають статус ветерана війни. З них майже 50 тисяч ветерани Великої Вітчизняної війни і 8 з половиною тисяч - учасники бойових дій. Усі вони повністю забезпечені необхідним для лікування, підкреслюють у департаменті охорони здоров’я. 3 обласні госпіталі для інвалідів разом мають 450 ліжок. До того ж регіон - один з небагатьох, де ще з радянських часів зберегли ліжка для лікування ветеранів у районних та міських лікарнях. Щодо медоглядів, їх проходять усі ветерани. Майже 64 тисячі таких людей проходять необхідне лікування. Не відстають від ескулапів і працівники соціальної сфери. Вони безкоштовно допомагають ветеранам на дому.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
«Доставка медикаментів, приготування їжі, прибирання кімнати, надання інших послуг входить в обов’язки соціального працівника.»

Також учасники та інваліди війни проходять оздоровлення. У Департаменті праці звітують: з початку року Міністерство соціальної політики виділило їм 826 путівок у санаторії. Усі ветерани отримують знижки на оплату комуналки. Заступник губернатора Олександр Коваль зазначив: виплати постійно підвищуються. Це стосується не лише пенсій, а й одноразової допомоги.

Олександр Коваль, заступник голови ОДА
«Майже вдвічі збільшився розмір одноразової грошової допомоги. Минулого року він становив 2200 гривень, цього року - 2405 гривень.»

Соцпрацівники і медики планують поліпшувати обслуговування ветеранів і надалі. Планують покращити умови у стаціонарах та госпіталях за рахунок бюджетів та допомоги від спонсорів.