Полтавський рок-гурт "May of sorrow" презентував свій новий кліп.

No matter - саме на цю пісню рок-гурт із Полтави Мэй оф Сорроу презентував свій черговий кліп, який став вже 8-м за 5-тирічну кар’єру музикантів. Першими отримали можливість побачити свіжу відео роботу - друзі та прихильники гурту, яких зібралося більше трьох сотен. Самі ж музиканти зізнаються, відео знімали в рекордно короткі строки, до того ж останні кадри робилися за день до презентації.

Нікіта, барабанщик рок-гурту May of Sorrow, відеооператор кліпу
"Мы собрались все всемером, обдумали идею. У нас был маленький срок на съемки, так как у всех работы, выезды, командировки были. И надо было в один день собраться за 4 часа снять этот клип"

Учасники колективу розповідають - зйомки проводили власними силами. Хоча й без допомоги друзів не обійшлося. До операторської роботи, окрім барабанщика гурту Нікіти Карчевського долучилися Максим Старіков та Дмитро Панков.

Дмитро Панков, відеооператор кліпу
"Работалось отлично. Это у же не первая наша работа. Очень интересно, креативно, весело"

Що ж до самого кліпу, то час для його створення хлопці обрали не випадково - осінні напівоголені дерева, пожовкле листя. В цьому і головна ідея кліпу - не варто прив’язуватися до швидкоплинних речей. Місце для реалізації творчої ідеї команда знайшла відповідне.

Ярослав, фронтмен рок-гурту May of Sorrow
"Снимали мы его загородом в такой посадке. Полулеса, полутундры, полусаванны какие-то такие
Все такое желтое: поля, деревья такие покрученные"

Зважаючи на те, що знімали відеороботу самі музиканти та їхні друзі, то і вартість кліпу для команди виявилась більш ніж прийнятною.

Ярослав, фронтмен рок-гурту May of Sorrow
"Он, если честно, нам стоил 150 рублей такси"

Після презентації відео Мєй оф Сорроу дали півторагодинний концерт. А підтримали їх на сцені ще чотири полтавських гурти.