стихійне сміттєзвалище

Авіамістечко у Полтаві досить популярний мікрорайон. Сюди часто приїздять, щоб відвідати музей авіації чи прогулятися парками. Але за всією цією красою криються брудні вулиці, занедбані смітники, переконують жителі. Мешканці будинку по вулиці Гетьмана, 3 постійно відчувають сморід від звалища поблизу дев'ятиповерхівки. Крім того, туди скидають відходи будівництва, непотрібні вдома речі. У кожному помешканні накопичується достатньо зайвого мотлоху, говорять полтавці, -від старих газет та журналів, пляшок, упаковковок до зношеного одягу, зламаних меблів, техніки. Все це час від часу зноситься до сміттєвих баків та кладеться поруч з ними.

"Отож роблять ремонти, викидають туди. А ніхто не вивозе."

"Так же само й в нас. Накидують, а ніхто не вивозе."

"Бажано, щоб прибирали. Тому що люди тут живуть, то воно все несеться сюди. І діти тут у футбол грають, і дитячий садочок рядом."

"Давно не вивозили. Зараз хоч холодно та запахів не чути, а так, як температура трохи пригріє, воно все в вікна."

Щоб дізнатися, чому стихійне сміттєвзалище поблизу будинків не ліквідовано, ми зателефонували до інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. В екологічно-санітарному секторі нам пообіцяли, що до будинку по вулиці Гетьмана 3, біля якого власне і зібралася гора мотлоху, найближчим часом приїде інспектор і вирішить питання, що турбує мешканців.