засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

На засіданнї постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обговорили впровадження у життя Програми з реалізації молодіжної політики. Працівники обласного відділу у справах сім’ї та молоді зазначили: за 10 місяців поточного року виконавці Програми провели майже півтисячі заходів для 200 тисяч осіб. Це і конкурси соціальних проектів, і творчі фестивалі, і спортивні змагання, а також благодійні акції. Значну увагу приділили розвитку студентського самоврядування.

Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді ОДА
«В області провели Всеукраїнський молодіжний форум, на який запросили представників з усіх областей. Усього це 250 осіб, які протягом 3 днів обмінювалися досвідом реалізації молодіжної політики.»

Програма передбачає не лише організацію дозвілля малечі та молоді, а й підтримку населення. У серпні 2013 на Полтавщині соціальні працівники обстежили умови, в яких живуть багатодітні сім’ї, і допомогли тим, хто цього потребує. Ведеться робота з попередження насильства у родинах. Це - семінари для правоохоронців та посадовців, засідання Міжвідомчої ради з гендерних питань. Підбивши підсумки, учасники засідання вирішили дещо відкоригувати Програму. Зміни стосувалися назв її виконавців - управління обладміністрації перейменували на департаменти - , а також фінансових питань.

Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді ОДА
«У нас виникла кредиторська заборгованість за 2012 рік, переважно за новорічні та різдвяні свята. Просимо внести сюди зміни щодо 112 тисяч гривень, які ми вже віддали за рахунок боргу у січні. Це ввійшло у 2013 рік.»

Нагадаємо, обласна Програма з розвитку молодіжної політики та підтримки сім’ї розрахована до 2014 року.