фестиваль народної творчості «Кожний з нас неповторний»

У рамках святкування Міжнародного дня толерантності у Полтаві проведуть фестиваль народної творчості національних меншин «Кожний з нас неповторний» зазначає Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, адже за даними всеукраїнського перепису населення 2001 року в області проживає 149 тисяч представників понад 100 національностей і кожена з них має свої традиції, культуру, історію.

. Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА
"У 90-х роках, коли розвалювався Радянський Союз, турки-месхитинці переїхали у Зіньківський район, близько 200 осіб розселилися. Абсолютно гармонійно увійшли у територію Полтавського краю, тому що Полтавщина - миролюбива, дружня, тут немає конфліктних взаємовідносин"

Самі ж учасники розповідають, це вже не перший їх виступ, тому хвилювання хоча й присутнє, але впоратись з ним можна.

 Салахуддін Сокиран, представник мусульманської громади
"Це наш перший дебют на великій сцені, але ми виступали і раніше, і на запрошували у інші міста, тому це вже не перший наш виступ. "

Це вже не перший фестиваль, минулого року він пройшов на високому рівні, тому зараз організатори дають досить оптимістичний прогноз на свято. Побачити різні культури, які будуть представлені національними танцями та піснями предстаників національних меншин області, можуть усі бажаючі 7-го листопада в театрі імені Миколи Гоголя.