Ряди працівників Державної податкової інспекції поповнили студенти-волонтери

Ряди працівників Державної податкової інспекції поповнили 30 молодих добровольців - відтепер інспекторам допомагатимуть студенти-волонтери, серед яких - майбутні економісти, юристи, бухгалтери.

 Василь Храмов, заступник начальника ДПІ у м.Полтаві Головного управління Міндоходів в Полтавській області
"Ми плануємо їх залучати до роботи в консультаційному пункті по прийому декларацій від громадян про доходи і збори, про інформування платників податкі, про переваги подачі звітності в електронному вигляді і до інших сфер в податковій службі"

Волонтерський рух діє при ДПІ у місті Полтаві Головного управління Міндоходів в Полтавській області вже 12 років. З кожним роком - розповідають податківці - бажаючих стає все більше. Адже така робота для студентів - чудова можливість отримати чудову практику та збагатити свої знання.
 Марія Чудновцева, викладач кооперативного технікуму
"Найперше - це як допомога в податковій, в тому плані, що декларування доходів громадян - це перше. По-друге, досить часто проводяться в податковій службі семінари, запрошуються наші студенти, щоб вони допомогли, наприклад, роздати друковану інформацію"

Чому хлопці та дівчата вирішують стати волонтерами?
 Тетяна Орехівська, волонтер
"На бухгалтерському обліку вивчається багато інших економічних спеціальностей, таких, як наприклад, податкова система. І тому я захотіла бути волонтером у податковій державній інспекції: щоб дізнатися більше про цю професію"
В’ячеслав Мяло, волонтер
"Я планирую с податковой связаться, я, в принципе, планирую стать предпринимателем, потому я сюда и пришле - чтобы знать систему оподаткування"

 Анна Янчева, волонтер
"Помогать людям и пожилым людям - это добро. Они счастливы, они радуются, что их не забывают - старых людей - и также я знаю, что мы будем ходить к ним домой, помогать тем, кто не может сам прийти и оплатить податки… и им будет, наверно, веселее"

Строк волонтерсва до 31 грудня 2014 року. Працюватимуть у консультаційному пункті з прийому декларацій, допомагатимуть готувати конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей», розповсюджуватимуть інформаційні буклети на податкову тематику. А наприкінці року серед найактивніших визначать «Кращого волонтера року»