Безробітними можуть стати працівники «МШЕДу»

Безпека водіїв та пасажирів на дорогах Полтави багато в чому залежить від виконання своєї роботи Міською шляхово-експлуатаційною дільницею, адже за прибирання опалого листя та снігу з вулиць міста відповідають саме вони. Аж тут із настанням вересня місяця як грім серед ясного неба дорожникам дали на розгляд наказ про можливість звільнення усього складу підприємства а це близько 200 осіб, але у справу втрутилась національна служба посередництва і примирення всадивши профспілку та керівництво підприємства за стіл перемовин. Як розповідає один із працівників «МШЕДу»який з зрозумілих причин побажав залишитись невідомим, після втручання служби посередництва на лікарняний пішов керівник підприємства Іван Петренко, натомість на його місце призначили нового керівника, проте ситуація від цього не змінилась.

 Працівник підприємства.
"Він зайшов на територію я ваш новий начальник всі вопроси потом, скорочення будуть, і будемо скорочувати тих хто багато балакає. "

Новий начальник, як зазначає працівник дорожнього підприємства навіть не вийшов до обурених людей, натомість до нього на стіл потрапили трудові книжки всіх працівників

 Працівник підприємства.
"До нового начальника ШЕДа принесли всі трудові, вибирать так сказать кого що, я не знаю, але вже сказали що пішов деребан будуть покращать. "

Не змінилась і ситуація із заробітною платою, якої люди не бачили вже декілька місяців, натомість дорожників постійно годують обіцянками та перекладанням вини.

 Працівник підприємства.
"8 числа у нам по календарю має бути запрлата, сентябрь не виплачений, жовтень начислили коли він буде тоже невідомо, аванс уже 5 місяців не дають нам, як жити людям не відомо. "

На запитання чому комунальникам виплачують заробітну платню головний інженер підприємства Микола Шерстюк повідомив: «наразі грошей не має, адже казначейство затримує прохід платежів» Отримати ж з цього приводу коментар у міському та обласному казначействі нам не вдалось. Не ясна ситуація із фінансуванням підприємства, адже на останній сесії міської ради «МШЕДу» було виділено додатково 99 тис. грн. на утримання об’єктів благоустрою тоді ж як повідомляють працівники техніка до зими повністю не готова .

"Не має запчастин, техніка до зими не готова, одна машина УДМ готова, солерозкидачі не готові, і так далі. Всі вопроси.. потому что денег на напчасті не ви\діляєтьс, льотки може в коеякому смислі і готові, а машини не готова. "
.
Ми відправили інформаційний запит до міської ради із запитанням чому на комунальному підприємстві люди чекають заробітної плати як манни небесної, та чому за місяць до зими місто абсолютно не готове до її настання, нажаль на момент виходу сюжету в ефір відповіді на ці запитання ми так і не отримали, проте із джерел які побажали залишитись невідомими ми отримали інформацію, що станом на 15-ту годину 6 листопада нове керівництво разом із начальником управління житлово-комунального господарства міської ради Сергієм Сінельником визвали до себе асфальтувальників та дорожніх робітників вручили їм трудові книжки і звільнили без будь-яких пояснень більше 15 чоловік Ми ж у свою чергу обіцяємо стежити за розвитком ситуації та інформувати вас про всі можливі зміни, також ми залишаємо право на коментар представникам всіх причетних до цієї справи служб та організацій.