зустріч керівництва області із представниками громадських організацій національних меншин

Розбудова демократичного громадянського суспільства неможлива без толерантного ставлення до оточуючих, зокрема і представників національних меншин. На території області їхніх громадських організацій понад 100, зараз налагоджується ефективна співпраця з кожною ланкою. Зокрема, через програми "Розвиток інформатизації суспільства" та "Розвиток книгодрукування", розповів на зустрічі керівництва області з представниками громадських організацій національних меншин Валерій Пархоменко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації.
 Валерій Пархоменко, керівник апарату -заступник голови ОДА
"На території Полтавської області за переписом 2001 року, було 1 млн. 603 тис. населення. Із них десь 1 млн. 400 -українці, а решта -етнічні населення. Більше росіян, друга група -білоруси, потім вірмени, євреї."

За останні роки в області зменшилася кількість росіян, це пов'язано із їхнім поверненням до рідної країни, підкреслили на зустрічі. Педагоги запевняють, що між учнями різних національностей не виникає расових конфліктів, у класах дружня атмосфера. У цьому переконують і представники общин.
Рамаз Заркуа, голова Грузинської діаспори Полтавської обл.
"Чудово живеться. Полтавщина -это сердце Украины. Где я не бываю, везде говорю, что Полтавщина -душа Украины."

 Олена Андрієвська, гол. "Спілки шанувальників польської культури"
"Наша організація налічує більше 80 осіб. У нас не тільки поляки, але приходить багато людей, яким подобається мова, історія, культура."

Гостів зустрічі представники грузинської діаспори запросили на святкування 45-річчя музею Давида Гурамішвілі, на яке завітає не лише делегація країни, а й посол. До речі, кожна громадська організація національних меншин часто організовує та проводить творчі вечори, конкурси та відзначає свята свого народу.