конвеєр звільнень працівників " МШЕД"

Не дарма дорожники комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» передчували погане після того, як за наказом їх нового керівника Олександра Ландаря, трудові книжки працівників «перекочували» в окремий кабінет, де засідало нове керівництво підприємства разом із начальником управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому Сергіем Сінельником, яку результат: перша партія з 15 чоловік розпочала конвеєр звільнень, який сягнув позначки у 120 безробітних. Розповідає Олександр Коробко, голова профспілки підприємства.
 Олександр Коробко, голова профспілки "МШЕД"
"Вдже 2 місяці...... листки виривали."

Люди розповідають, після того як вони повернулися назад на підприємство зі своїх робочих об’єктів, їх просто, без пояснень почали витурювати за двері мовляв ви тут більше не пращюєте.

Вадим Головко, колишній працівник "МШЕД"
"Пішли на верх ....ми всі уволені "

Дорожники бідкаються не гребували нічим, звільняли усіх, як молодих так і старих, не дивлячись на закон звільнили й голову профспілки та навіть дівчину яка працювала за державним направленням.

Тетяна Крепка , колишній працівник "ЩЕД"
"Це моє перше місце... "

Більше за все працівників обурило те, що їм ніхто нічого не пояснив, від них поросто на просто закрились в кабінеті і не відчиняють двері, не відчинили їх і нашій знімальній групі.
Ось так за зачининеми ....
Присутній в цей час на підприємстві начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Сінельник намагався постійно втекти від телевізійних камер, але комунальники йому заважали.
 Сергій Сінельник, начальник управління житлово-комунального господарства міськвиконкому
"На всі ... ваші запит... я не хочу нічого коментувти"

До проблеми дорожників не залишився байдужим Олександр Масенко, перший секретар Полтавського обласного комітету Комуністичної партії України, який наступного дня разом з групою представників підприємства прийшли до міської ради особисто запитати у очільника міста як він допустив що напередодні настання холодної пори року в місті скорочують відповідальних за його прибирання.


 Олександр Масенко, 1 - й секретар Полтавського обкому КПУ
"Там явне порушення.... "

Самі ж працівники МШЕДу розповідають, що тепер заручившись підтримкою та допомогою вони намірені йти до кінця і добиватись справедливості. Вони не покинуть підприємств доти доки не повернуться назад на роботу, адже навіть зараз там є люди.

 Микола Гніденко, колишній працівник ШЕДУ
"обід сьогодні нам привезли .."

Втомившись ходити із кабінет в кабінет в пошуках Олесандра Мамая, який в черговий раз не дотримав свого слова і не прийшов на домовлену зустріч, люди у супроводі Олександра Масенко рушили до його приймальні але там їх зустріли замкнені двері кабінету очільника міста, але після години очікування міський голова погодився зустрітись з працівниками але тільки без засобів масової інформації . Тож про йшла мова за зачиненими дверима ми говорити не можемо, але з достовірних джерел відомо, Олександр Федорович обіцяв завтра ж ознайомитись з документами по ШЕДУ, поговорити з юристом та о 10:00 завітати на підприємство, аби остаточно прояснити ситуацію .Ми ж у свою чергу обіцяємо стежити за розвитком ситуації та інформувати вас про всі можливі зміни.